Ty lháři!! aneb takový ten pocit

2. června 2014 v 12:33 | LB |  Ostatní
Ahoj....
skoro se bojím sem něco přidat.Ti, kteří tu zůstali na mě musí být vážně naštvaní, protože jsem kdysi slíbila že se k blogu vrátím. Jo, ale už je to skoro půl měsíce a nic. Je tu stále prázdno. Takže, teď se budu snažit a opravdu se pokusím vrátit. Možná ještě dneska napíšu článek k aktuálnímu tématu týdne a...třeba i Jannetin příběh, který ale nabírá dost smutného pokračování. (to vše vám v bližší době vysvětlím, ale jelikož jsem teď na školním počítači, nemám moc času)
Takže zatím ahoj :-)
(všimněte si že neříkám sbohem)
 

1 člověk ohodnotil tento článek.

Komentáře

1 Worlde 2 Worlde 2 | 14. srpna 2014 v 20:23 | Reagovat

No ale slova jsou k ničemu. Musí se konat činy. Tvůj blog seduji delší dobu a byl bych rád, kdyby jsi se vrátila. Dala jsi nám sem příběh a nedokončila jsi ho. Chtělo by to pokračování. Já osobně jsem se do Jannet zamiloval. Je to skvělá dívka a myslím si že vystihuje tebe. Nemám pravdu? Není třeba stejně stará jako ty? Prosím vrať se a řekni nám víc o příběhu této neobyčejně skvělé dívky. Tvůj čtenář Worlde

2 Lady Blue Lady Blue | 14. srpna 2014 v 20:51 | Reagovat

[1]: Ahoj můj jediný a asi i poslední čtenáři. To jsem opravdu ráda že ti je Jannet tak sympatická. Bohužel ale nepředstavuje mě :-) Jsem mladší :-D Pokračování jsem sem chtěla dát už dlouho. Než jsem se k tomu ale dostala, totálně se mi zahltil počítač a všechno co jsem kdy napsala nebo složila bylo v prachu, a to jen proto že jsem byla hloupá a nezálohovala si to na disk. Příště se poučím a budu psát na papír :-D Bohužel mám takovou vadu, že to co jsem už jednou napsala nenapíšu znovu tak dobře. Tudíž těch pět dlouhých kapitol, které jsem napsala na počítač bude dost nudných a nezáživných, přestože se v nich podle mé hlavy odehrává neskutečně drama a dobrodružství. A to jen díky tomu, že je to špatně napsané, což je velice podstatný důvod k tomu, abych to nezveřejňovala. Jediná věc kterou ti teď mohu asi říct je taková: Na Jannet nezapomeň. Domysli si k ní svůj vlastní příběh. Takový který se Ti bude líbit. Vymysli si vlastní konec. Věř mi, že verze té TVÉ Jannet bude o hodně lepší a to jen proto že bude víc živá. Bude se totiž odehrávat ve tvé fanatazii a ta si umí vytvářet hodně. A má to mimo jiné i výhodu....nebudeš muset tak zdlouhavě číst písmena :-D Díky moc za komentář. Já tu pořád jsem, jen nevím co bych. Kdybys měl nějakou radu, budu moc ráda když mi opět napíšeš. Tvá Lady Blue (Jmenuji se Veronika ;-) Za tvoje jméno budu vděčná. ¨Jsi totiž velice sympatický a milý člověk. Alespoň podle slov.)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama