Prázdnota

26. dubna 2014 v 8:35 | Lady Blue |  Ostatní
Zdravím vás. Teda...pokud tu ještě někdo je. Už skoro 3 měsíce jsem nepřidala žádný článek. Žádné story a nic jiného. Bylo tu prostě prázdno. Já jsem sem ale pořád chodila, jen nic nepřidávala.I když byla zajímavá témata o čem napsat. Nešlo mi to. Nevím z jakého důvodu to bylo. Měla jsem tak nějak něco jiného na práci. Každopádně teď jsem se nějak probrala jako medvěd po zimním spánku a řekla si něco v tom smyslu "A dost! Co to sakra děláš?" a vzápětí jsem si i odpověděla:"NIC". V hlavě jsem měla naprosto vygumováno. Vykašlala jsem se dokonce i na pokračování Jannet's Story, které se překvapivě chytlo.
Takže....nezbývá mi nic jiného než se vám, co jste tu byli se snahou že si něco nového přečtete omluvit. "Omlouvám se".
Bohužel vám nemohu slíbit že se to už nikdy nestane,protože se to určitě ještě párkrát stane. Nejsem totiž ten typ, který když si něco začne, tak v tom i aktivně pokračuje a po nějaké době to dokonce i dokončí.
Dobrá zpráva je, že tu teď jsem. A právě teď pracuji na Jannet's story, aby tu bylo aspoň něco do měsíce dubne, který nám už pomalu končí.
No a co připravuji nového? Jelikož jsem opravdu velký milovník koní a koňských knížek, rozhodla jsem se, že si také zkusím napsat něco na podobný žánr. Takže v bližší době tu můžete čekat první kapitolku nového koňského příběhu.
Také ale samozřejmě budu pokračovat v JS a někdy sem písnu i nějaké random story, nebo TT (téma týdne).


Nuže....miluju vás a držte mi palce ať mi ta aktivita zase chvíli vydrží.

Vaše LB
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama