Duben 2014

Ach, ty "Tóny písně"

27. dubna 2014 v 16:37 | Lady Blue |  Témata týdne
Dneska to vemu zrychla. Všechny témata týdne přirovnávám k "nějaké" té události, která se tak "nějak" odehrává i v mém životě.
Přiznávám se.....na žádný hudební nástroj nehraji. Kdysi jsem tedy hrávala na keyboard. ale naučla jsem se pár písniček a přestalo mě to bavit. Škoda no, ale co se dá dělat.
Ráda bych se s vámi chtěla podělit o jednu perličku z předminulého týdne. Vím, že to možná nesouvisí s tématem týdne, ale co dám za pokus?
Tak tedy....
Ten zmíněný minulý týden jsem měla schůzku s mím ehm ehm "přítelem". :-)
Šli jsme společně jen tak..."někam".
Nevím co to do něj vjelo!? Buď htěl tak nějak pomyslně naladit romantickou atmosféru, a nebo ho už prostě nebavilo poslouchat "zpěv ptáku a silný vítr co nám fučel za hlavami". Vytáhl mobil a pustil tam skupinu, kterou on vždycky nesnášel. A to One Direction. Udiveně jsem na něj zírala. Ještě ke všemu si to pochvilce začal i zpívat.
Když už mi to jeho "beeeest song eveeeer" začlo lézt pěkě na nervy, požádala jsem ho, jestli by to mohl vypnout. A tentokrát on na mě začal zírat jak na úplného idiota a pronesl vět, která mi dala odpověď na předchozí otázku:"Já myslel, že to je romantický!? Pořád mi říkáš, že bych měl být občas i trochu romantickej a když se o to pokusím, tak mě požádáš ať toho nechám!?".
No...dejme tomu, že tohle rande se moc nevydařilo.

Doufám že se vám to aspoň trochu líbilo, no a já du zavolat tomu svýmu troubovi, jestli nechce prožít "romantickej večer". Třeba bychom mohli poslouchat jeho "oblíbenou" kapelu One Direction. :-D

Oddělovače (c) Natali

Prázdnota

26. dubna 2014 v 8:35 | Lady Blue |  Ostatní
Zdravím vás. Teda...pokud tu ještě někdo je. Už skoro 3 měsíce jsem nepřidala žádný článek. Žádné story a nic jiného. Bylo tu prostě prázdno. Já jsem sem ale pořád chodila, jen nic nepřidávala.I když byla zajímavá témata o čem napsat. Nešlo mi to. Nevím z jakého důvodu to bylo. Měla jsem tak nějak něco jiného na práci. Každopádně teď jsem se nějak probrala jako medvěd po zimním spánku a řekla si něco v tom smyslu "A dost! Co to sakra děláš?" a vzápětí jsem si i odpověděla:"NIC". V hlavě jsem měla naprosto vygumováno. Vykašlala jsem se dokonce i na pokračování Jannet's Story, které se překvapivě chytlo.
Takže....nezbývá mi nic jiného než se vám, co jste tu byli se snahou že si něco nového přečtete omluvit. "Omlouvám se".
Bohužel vám nemohu slíbit že se to už nikdy nestane,protože se to určitě ještě párkrát stane. Nejsem totiž ten typ, který když si něco začne, tak v tom i aktivně pokračuje a po nějaké době to dokonce i dokončí.
Dobrá zpráva je, že tu teď jsem. A právě teď pracuji na Jannet's story, aby tu bylo aspoň něco do měsíce dubne, který nám už pomalu končí.
No a co připravuji nového? Jelikož jsem opravdu velký milovník koní a koňských knížek, rozhodla jsem se, že si také zkusím napsat něco na podobný žánr. Takže v bližší době tu můžete čekat první kapitolku nového koňského příběhu.
Také ale samozřejmě budu pokračovat v JS a někdy sem písnu i nějaké random story, nebo TT (téma týdne).


Nuže....miluju vás a držte mi palce ať mi ta aktivita zase chvíli vydrží.

Vaše LB