Lord Voldemort se vrátil!!

26. února 2014 v 13:53 | Lady Blue |  Ostatní
No....nevím jestli sevrátil zrovna on, ale na 100% jsem tu zase já!
"Kde si sakra byla? Co jsi dělala?".....na tyto otázky vám odpovím právě v tomto článku. =) Tak pozorně čtěte ať víte co nás čeká a nečeká.Úžasný


Jako 1. bych asi uvedla na pravou míru to, proč jsem tu téměř měsíc nebyla. Bylo to hlavně kvůli času a náladě. Tyto dvě důležité věci mi prostě chyběly. Ale také tu byl tročku větší problém.
Už delší dobu používám prohlížeč Google Chrome a jsem s ním naprosto spokojená. Má skvělé schopnosti, jako třeba měnění motivů a přidávání aplikací, což se mi náramně hodilo. Jednoho dne se mi to ale nějak vymklo. Chtěla jsem zrovna přidat 3.díl JS (Jannet's Story). Jako každý z nás, když se chceme přihlásit, klikneme na tlačítko PŘIHLÁSIT. Tak jsem to udělala i já, ale místo toho abych mohla hned začít psát se mi opět objevila přihlašovací tabulka. Myslela jsem že mám asi blbě napsané heslo i když tam nikde nebylo nic takového napsanéo, zkusila jsem to znovu už se správným heslem. Nic. Klikala jsem na PŘIHLÁSIT asi stokrát, ale jen se mi furt dokola aktualizovala přihlašovací tabulka a nic! Prostě to nešlo. Restartovala jsem celý prohlížeč...nic. Poté i celý počítač....NIC!

Potom jsem nějak zapla mozek a zkusila jiný prohlížeč...představte si ono to šlo....připadala jsem si docela trapně. Hold...Firefox nezklamal =)

Takže to byl trošku více rozvedený důvod. Hluboce se omlouvám, ale hodlám to napravit a k tomu tu udělám i drobné změny.

A to přecházíme k dalšímu tématu. Ano jsou to ZMĚNY.
Zatím to tu šlapalo celkem dobře, ale aby jsme dosáhli větší úrovně, potřebujeme přilákat víc čtenářů.
Tudíž tu nenajdete jen story, story, story a story na pokračování. Později se tu objeví i nějaká ta grafika, zábava a zajímavosti =)
Také ale věci ke stažení, novinky a......fůru dalšího. "A proč to tu tak zaplácáte věcmi, které sem nepatří?" (Věřte mi nebo ne, na to se mě už na fb někdo zeptal.)
Protože někteří človíčci netouží jen číst a číst. Touží se i bavit, stahovat a vylepšovat, učit se a uvažovat. A právě proto toto =)
Samozřejmě že story tu budou pořád. =) Nic nezmizí, pouze něco přibyde. Blog bude snad aktivnější.

To je snad vše....i když...mám pocit že jsem toho spoustu zapomněla, ale nu což.

Bombaalajá lidičky!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama