Jannetin Příběh 2.díl Zpátky do školy

2. února 2014 v 21:27 | Lady Blue |  Románky
Další díl Jannetina příběhu. Předchozí díl (1.díl) si můžete přečíst ZDE

JANNET'S STORY

Zpátky do školy
Bylo pondělí. Jannet nemohla dospat. Těšila se opět do své staré školy. Vstávala už v půl šesté. Nasnídala se a vydala se na cestu.

Před školou uviděla Eleanor a kolem ní skupinu holek. Na všechny si vzpomínala. Blonďatá Lucy,šíleně chytrá Katy,tlustá Merry a...tuhle holku nepoznávala. Měla krátké zrzavé vlasy a baculatý obličej.

To už si ale Jann všimla Eleanor. "Ahoj Jannet" k Jann se shlukli i všechny ostatní holky až na tu zrzku. "Ahoj Jann. Ty jsi se vrátila. Vypadáš úžasně a jak to jde?" a všelijaké ty řečičky. Jann se usmála a odtáhla Eleanor o kousek dál.

"Hele. Kdo je ta zrzka támhle?" Eleanor se koukla na zrzku a řekla "To je Britney. Holka co k nám dnes dorazila poprvé. Je taková zamlklá."

1. hodina proběhla v klidu. Nová Britney se ani jednou nepřihlásila. Jen si kreslila. Jann jí viděla trochu přes rameno. Psala tam jména. Jména Jannetiných kamarádek. Zajímavé bylo že tam byla napsaná i Kiki a Mimi. I Eleanor a její kamarádka už ze školky. Sarah. Jann jen koukala a nemohla vůbec uvěřit tomu co právě viděla.

"Jannet Tominsová. Odpovězte na otázku!!" zahřímala jejich učitelka fyziky paní Khilová,které žáci dali přezdívku Khilovka. Jannet prudce zavrtěla hlavou "ee.....eee. Co prosím?...já.." vykoktala ze sebe,
"Vidím že nedáváte pozor! Co jste dělala v té vaší jiné škole? Ráda bych viděla vaše vysvědčení a známky z fyziky. " řekla naštvaně Khilovka a psala na tabuli zase nějaké vzorečky.
O přestávce chtěla Jann vše říct Eleanor,ale u ní byla ta prokletá Britney. Něco si povídali a Eleanor se šíleně smála.

"Slečno Tominsová,je to s vámi špatné. Z celé hodiny jste si neodnesla nic a to jste bývala jedničkářka. Ztrácíte své staré kamarádky a blízké. Ještě ke všemu teď žijete sama. Měla byste s tím něco udělat. Jinak to asi ponese velké následky" řekla Khilovka a zadívala se směrem na Eleanor a Britney. Jann si ani nevšimla že vedle ní stojí a hrkla sebou. Blbé bylo to že vše co řekla Khilovka sedělo. Takhle to nesmí být. Musí s tím něco udělat. Nadechla se a vykročila směrem k El a Britney.

"Ahoj Britney." usmála se na ni a podívala se na El. "Eleanor mohla bys prosím tě na slovíčko?" Britney ani trochu nezměnila výraz,ale koukala se na Jannet jako na nějakého mimozemšťana. "Ale jistě. Omluvila bys mě Brit?" Britney nasadila opět úsměv a odpověděla: "Ale jistě Eleanor. Jsi má kamarádka. A vidím že nejen moje." Tu poslední větu řekla jen polohlasem,ale i tak to Jann slyšela a zašklebila se na ni. "Poslyš Eleanor. Ta Britney je nějaká divná. Koukla jsem se jí v hodině přes rameno a psala si tam jména mých nejlepších kamarádek. Tebe,Sarah,Mimi a Kiki. A ty určitě nemohla znát. Je to nějaký divný nemyslíš?" Eleanor se na Jann zadívala jak..přesně jak Britney.
"Jsi v pořádku? "zeptala se ji El.
Jenn to nechápala. Eleanor jí vždycky podržela i při těch nejšílenější nápadech. A teď jí řekne "Jsi v pořádku"? No to je trochu divný. "Eleanor. Já to opravdu viděla. Je nějaká divná,vůbec se mi nelíbí."

Eleanor se na Jann podívala velmi znechuceným pohledem který Jann ještě u ní nikdy neviděla.A to už viděli jak jejich spolužák Martezo spadl do karamelu a ještě se pozvracel.

"Konečně najdu holku co je ochotná se mnou chodit do spolku pro ochranu zvířat a ty hned řekneš že ti na ní něco nesedí? Že je divná a takový věci? Promiň Jann,ale od té doby co jsi se sem vrátila jsi se opravdu změnila. Byla jsi lepší kamarádka" řekla Eleanor a odešla.

Jann byla v nesnázích. Když dorazila domů,dala se do pláče. Proč zrovna já. Umřela mi matka,otec je v Itálii a moje nejlepší kámoška mě nenávidí. A ještě k tomu ta pitomá Britney! V tu chvíli někdo zazvonil. Jann šla otevřít.Stála tam Britney.

"Co...co tu děláš?" zeptala se Jann a utřela si ubrečené oči.
"Přišla jsem dělat svoji práci. To co mi jde nejlépe." Jann se nechápavě podívala "Urovnávat špatnosti a obracet svět k lepšímu." upřesnila Brit "Můžu dál?"
"Jo jasně." řekla stále nechápající Jannet.
Obě dvě se usadili na gauči. Jann přinesla horkou kávu a oříšky "Tak jak to myslíš urovnávat špatnosti a obracet svět k lepšímu? Nechápu to."
Brtiney položila šálek kávy na stůl.
"Víš. I já jsem přišla o matku. I o otce. Žila jsem do svých 14 v dětské vesničce. Měla jsem tam i svoji nejlepší kamarádku.Bonnie. Byly jsme obě skvělá dvojka,a když jsme byli spolu,zapomínala jsem na smutek,který jsem v sobě měla.
Jednoho dne do dětské vesničky přišla nová holka. Caroline. (čti Kerolajn).
Její otec zavraždil její matku a Caroline potom zavraždila jeho. Ze vzteku. Přesto jí poslali do dětské vesničky za námi. Bylo jí tehdy kolem 7 let. Bonnie si prostě a jednoduše naklonila na svoji stranu.
Už jsem s ní netrávila moc času a vzpomněla jsem si i na den kdy mí rodiče zemřeli. Byla jsem u toho. Ten chlap je prostě zastřelil.
Byla jsem smutná a naštvaná na Caroline. A teď jsem si uvědomila,že ty vlastně prožíváš úplně to stejné. Já jsem jako ta Caroline a ty jsi jako já v mém dětství. Proto jsem za tebou přišla se ti omluvit. Měli bychom být kamarádky všechny tři dohromady."
Jann byla naprosto uchvácená čím vším si Brit prošla. A teď nabízí mír.

"Já...musím se omluvit Brit. Jsou to sice už dva roky ale pořád to bolí. A jediný koho mám jsou mí přátelé. A kdybys byla mojí kamarádkou i ty,byla bych moc ráda. Ale musím si ujasnit ještě jednu věc. Od kdy znáš jména Mimi,Kiki,Sarah a další?"
Britney neskutečně zčervenala....
."Já....já už budu muset jít.." řekla a už už byla u dvěří.
"Počkej Britney! Tohle mi musíš vysvětlit a pak budeme ty nejlepší kamarádky. Ano?"
zadržela ji Jann.
"Tak dobře,ale slib že to bude jen mezi námi třemi. Eleanor ž to také ví. Slíbila že ti to neřekne,a tak to tedy udělám já."


Tak jak se vám líbil druhý díl?
Těšíte se na další?
Jak to je asi s Britney?........
............napište do komentářů
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 yuripovidky yuripovidky | Web | 2. února 2014 v 21:34 | Reagovat

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

2 Lady Blue Lady Blue | 3. února 2014 v 15:20 | Reagovat

[1]: Laskavě se prosím někdy podívej na svůj blog a potom piš =) Jinak moc děkuji =) Zvýšila si mi návštěvnost =)

3 Pink Lady Pink Lady | E-mail | Web | 3. února 2014 v 20:31 | Reagovat

[1]: Blue Lady píše líp,to určitě.A nepíšeš líp,čti si to po sobě

[2]: Stěérkáááá

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama