Únor 2014

Můj kámoš tidlifoun

28. února 2014 v 10:24 | LB |  Ostatní
Ahoooooooooooooj lidičky!

Dnes jsem si pro vás připravila takový tématický článek.

Téměř každý z nás má už v této době svůj vlastní "dotykáč". A vsadím se, že ho nepoužíváte jen na volání a SMSkování. Vypěstovali jsme si ho i pro zábavu. Milióny her a aplikací nás dočista pohltilo. A bodejď by ne. Vždyť je to tak jednoduché. Dotkneš se obrazovky a jsi v jiném světě.

Dokážeme nad tím prosedět celé hodiny a vypěstovat si tak závislost.
Z vlastní zkušenosti vím, jak to mnohdy vypadá.

Obrazovka takovéhoto mobilu není zrovna největší, tudíž když u toho sedíme kdo ví jak dlouho, naše oči tím trpí.

Bere nám to spoustu času. Jednou se probudíme a zjistíme, že jsme staří.

Mnohdy se na takovému zařízení můžeme vystavit nebezpečí. (viz. sociální sítě)

A mnoho dalších věcí, které nám taková skvělá krabička dává a bere.

Neříkám však, že hry jsou nějaká svinstva, a neměly by vůbec existovat. To ne.
Pomocí některých her si můžeme i zlepšit logiku, trpělivost a cizí jazyk. Což je samozřejmě velké plus. Také nám může poskytnout spoustu informací a slouží i jako zařízení na uchovávání vzpomínek (fotky, videa...)

Někdy se mi ale zdá, že za chvilku ztratíme komunikaci s okolním světem. Náš nejelpší kamarád bude právě telefon a zábava-hraní her. S ostatními si budeme povídat jen pomocí sociálních sítích a .......bůh ví co ještě.

Měli bychom se zamyslet....vijít ven a užívat si světa, dokud můžeme.

Možná teď zním jako nějaký strašně chytrý člověk, ale ve skutečnosti jsem jen obyčejná. Obyčejná holka která cí, co je správné.

Třeba někdo po přečtení tohoto článku změní názor na "tidlifouny" a půjde se projít se psem do parku.

Adios lidi.....zase někdey u dalšího článku................................vaše LB.............................

Jannetin příběh 3.díl Osvícení

26. února 2014 v 14:34 | LB |  Románky
Po dliuhatánské době tu máme další díl JS. Tentokrát 3. Je trošku kratší než ostatní díly, ale snad nezklame. Z takového toho románku už pomalu přecházíme do Fantasy románu.


V předchozím díle...
Jann zjistila, že má nějaké schopnosti...donutila Britney aby jí vše řekla.
"Tohle mi musíš vysvětlit a pak budeme ty nejlepší kamarádky. Ano?" zadržela ji Jann. "Tak dobře,ale slib že to bude jen mezi námi třemi. Eleanor ž to také ví. Slíbila že ti to neřekne,a tak to tedy udělám já."

JANNET'S STORY

Osvícení
"Jannet? Jannet!? Jsi v pořádku?" křičela zmateně Brit a třásla z Jannet jak o život. "No tak Jannet!! Probuď se sakriš!!" Jannet pomalu otevřela oči....posadila se a podívala se kolem sebe. Když se ujistila že je doma, zatřepala hlavou a koukla se tázavě na Britney. "C...co...se stalo?" vykoktala ze sebe a zmateně mžourala na Brit. Ta se trochu zastyděla a znervózněla....."N..no.....omdlela jsi" pípla Britney a snažila se Jannet vyhnout pohledem. "Britney.....a proč jsem omdlela? Seděly jsme na gauči.......vyprávěla jsi o svém dětství....o Caroline a Bonnie.....potom jsi mi nabídla přátelství..a potom....." Jann se na chvíli odmlčela..."Potom jsi mi řekla že jsi strážkyně dobra a já …........čarodějnice jako moje matka?? To bude nějaká blbost...Nepraštila jsem se do hlavy?" zasmála se Jannet a vstala. Britney zčervenala. Věděla že se to Jannet někdy dozvědět musí. Ať už od ní nebo od Eleanor....ale né od nesprávné osoby. Bohužel ale nesebrala po celý večer co u Jannet byla trochu odvahy aby jí to řekla. A tak tam seděly a povídaly si o jiných holčičích věcech.


Druhý den ráno se Jannet vzbudila a připadala si divně. Vzpomínala, co se vlastně včera dělo..........a vzpomněla si opět na slova Britney......"Jsem strážkyně dobra a ty čarodějnice stejně jako tvá matka"....strašně jí to vystrašilo. Nakonec se ale vyhrabala z postele a vypravila se do školy.


Druhý den nebyl o moc lepší než ten první. Britney byla zamlklá a Eleanor bylo úplně jedno co si teď Jannet prožívá. "Koukni Jannet! Ten sexy blon´dák Daniel se rozvedl s tou blonckou!! Musím ho sbalit! Musím ho prostě mít! Jannet! Jannet jak vypadám? Vypadám dobře? Budu se mu líbit?" chrlila ze sebe horlivě slova Eleanor a poskakovala jak na startu nějakého maratonu. Jannet povzdechla "Jo. Vypadáš skvěle." Eleanor jakoby už věděla že přesně tohle Jannet řekne se rozběhla k "sexy blonďákovi" Danielovi a začala s ním okatě flirtovat.


Hodina češtiny ušla, ale jakmile zase přišla fyzika s Khilovkou, měla Jannet po náladě doslova. Nejen že psali písemku, ale Khilovka pořád měla ty své debilní kecy a furt se tak divně koukala na Jannet. V tom jí podala v rychlosti Britney psaníčko a otočila se zpátky. Jannet psaníčko rozbalila. Úhledným písmem tam bylo napsáno: Nutně ti potřebuji něco říct, než ti to řekne někdo jiný. Po vyučování se sejdeme u tebe. Půjde to? Je to moc důležité. Brtiney .


Jannet popadla tužku, že Brit odepíše, když v tu se u jeí lavice vynořila Khilovka. "Copak to tu máte slečno Tominsová?! Dejte mi to přečíst!" rozkázala Khilovka a šáhla po papíru se vzkazem. Jannet si vduchu přála aby na tom papírku Khilovka viděla nějaké zápisy vzorečků než zprávu od Britney. "Výborně. Už jsem si myslela že jste si s někým dopisovala!" řekla Khilovka a vracela se k tabuli. Jannet si papírek nechápavě prohlédla a uděsila se. Na papírku byly opravdu vzorečky z fyziky. Přesně ty co psala Khilovka na tabuli. Nemohla uvěřit svým očím. To na co myslela a strašně to chtěla se vyplnilo?! Jannet vzala tužku a odepsala Brit: To teda je důležité! Něco se se mnou děje a ty mi to pěkně vysvětlíš!!Po vyučování šly Brit a Jannet doprovodit Eleanor na autobus a poté pokračovil k Jann domů. Celou cestu šly mlčky a nevěnovali si ani sebekratší pohled. Když za sebou zabouchli dveře Jannetina domu zavládlo eště vštší hrobové ticho, které ovšem prolomila vystrašené a naštvaná Jannet. "No tak mluv! Něco se se mnou děje a ty mi to nepovíš?"
Britney se posadila. "Víš, jak jsem ti říkala, já jsem strážkyně dobra. Byla jí i moje matka...a ta než zemřela se znala s tvoji matkou. S čarodějnicí Tominsovou. Nejsilnější čarodějnice široko daleko. Strážci dobra a čarodějové drží dohromady s vílami STS."

"STS?" nechápala Jannet "Spolek Tajemných Sil. STS. Tvá máma vlastně ovládala celý Londýn. Proto se i s tvým otcem rozvedla. Věděl příliš mnoho a ona s ním nemohla žít. Ještě předtím ale měla tebe. Nastávající vůdkyni Spolku Tajemných Sil. Jannet Carcata Tominsová." Jannet opět přidala trapnou otázku"Carcata? Já mám prostřední jméno?" Brtiney přikývla "Ano. Je to jedno z jmen které ti přidělí STS. Ty jsi Carcata a já Viviana. Nikdo Ti tam neřekne jinak. Tvá matka, Rosecata...vidíš, rodina má stejnou konečnou část jména.......spolek vedla a tím pádem byla i v čele vojska proti králi Edmundovi I.. Tam také zahynula." "No počkat! Má matka zahynula při autonehodě když jela na poradu se svým kolegou Johnem Glaurgerym!" oponovala Jannet "Ano. Musíme STS chránit před lidmi. Proto jsme tvé matce udělali klona a nacvičili autonehodu, do které se ale bohužel připletl i ten pitomeček Glaurgery. Měl jet autobusem z ostatními, ale přemluvil klona tvé matky aby mohl jet s ní. Kloni jsou většinou hloupěší než pravý člověk. " Jannet zírala. To co se právě dozvídala bylo neuvěřitelné. Její matka zemřela statečně! A ne jako obyčená obchodnice co nezvládla řízení! Jannet byla na matku pyšná...."Hej Jannet! Jsi tu se mnou?" zasmála se Brtiney a zamávala rukou Jannet před obličejem. Jannet se vzpamatovala "Jo...jo pokračuj"


1. Tak jak se vám líbil třetí díl?
2.Těšíte se na další?
3. Co myslíte..není to moc uhozený?
...........................napište do komentářů.....

Lord Voldemort se vrátil!!

26. února 2014 v 13:53 | Lady Blue |  Ostatní
No....nevím jestli sevrátil zrovna on, ale na 100% jsem tu zase já!
"Kde si sakra byla? Co jsi dělala?".....na tyto otázky vám odpovím právě v tomto článku. =) Tak pozorně čtěte ať víte co nás čeká a nečeká.Úžasný


Jako 1. bych asi uvedla na pravou míru to, proč jsem tu téměř měsíc nebyla. Bylo to hlavně kvůli času a náladě. Tyto dvě důležité věci mi prostě chyběly. Ale také tu byl tročku větší problém.
Už delší dobu používám prohlížeč Google Chrome a jsem s ním naprosto spokojená. Má skvělé schopnosti, jako třeba měnění motivů a přidávání aplikací, což se mi náramně hodilo. Jednoho dne se mi to ale nějak vymklo. Chtěla jsem zrovna přidat 3.díl JS (Jannet's Story). Jako každý z nás, když se chceme přihlásit, klikneme na tlačítko PŘIHLÁSIT. Tak jsem to udělala i já, ale místo toho abych mohla hned začít psát se mi opět objevila přihlašovací tabulka. Myslela jsem že mám asi blbě napsané heslo i když tam nikde nebylo nic takového napsanéo, zkusila jsem to znovu už se správným heslem. Nic. Klikala jsem na PŘIHLÁSIT asi stokrát, ale jen se mi furt dokola aktualizovala přihlašovací tabulka a nic! Prostě to nešlo. Restartovala jsem celý prohlížeč...nic. Poté i celý počítač....NIC!

Potom jsem nějak zapla mozek a zkusila jiný prohlížeč...představte si ono to šlo....připadala jsem si docela trapně. Hold...Firefox nezklamal =)

Takže to byl trošku více rozvedený důvod. Hluboce se omlouvám, ale hodlám to napravit a k tomu tu udělám i drobné změny.

A to přecházíme k dalšímu tématu. Ano jsou to ZMĚNY.
Zatím to tu šlapalo celkem dobře, ale aby jsme dosáhli větší úrovně, potřebujeme přilákat víc čtenářů.
Tudíž tu nenajdete jen story, story, story a story na pokračování. Později se tu objeví i nějaká ta grafika, zábava a zajímavosti =)
Také ale věci ke stažení, novinky a......fůru dalšího. "A proč to tu tak zaplácáte věcmi, které sem nepatří?" (Věřte mi nebo ne, na to se mě už na fb někdo zeptal.)
Protože někteří človíčci netouží jen číst a číst. Touží se i bavit, stahovat a vylepšovat, učit se a uvažovat. A právě proto toto =)
Samozřejmě že story tu budou pořád. =) Nic nezmizí, pouze něco přibyde. Blog bude snad aktivnější.

To je snad vše....i když...mám pocit že jsem toho spoustu zapomněla, ale nu což.

Bombaalajá lidičky!

Tohle NEdává smysl!

19. února 2014 v 18:12 | Lady Blue |  Témata týdne
Ahojky lidičky.
Po dlouhé době mě tu zase máte/nemáte. (k tomu se ale vyjádřím později v tomto článku). Ano.Sádru už mám dole, takže můžu opět bezstarostně psát. Je tu ale další problém. Můj počítač ze kterého se i na tento blog přihlašuji a kde mám mimo jiné uložené všechny dosud napsané díly Jannet's story. Teď vám píšu z počítače mého táty, protože tam ten umírající se nějak buguje a když dám PŘIHLÁSIT, tak mě to prostě nepřihlásí. Stále dokoa se mi tam objevuje přihlašovací tabulka a nic nic nic. Už mě to dost štve.
Poslední dobou mám opravdu smůlu. Jestli se mi dosavadní díly Jannet's story (dále už jen JS) smažou, tak opravdu nevím co budu dělat.

Pokud jste teda čtenářem/čtenářkou, která ráda čte JS, tak mi prosím držte palce, ať se z toho ten můj dědek kompjůtr vyhrabe. Zatím adios a tady máte moc inteligentní obrázek.

A jelikož tento článek (ne)dává smysl...........................tal ho v něm nehledejte =D

Ach néé!

6. února 2014 v 8:55 | Lady Blue |  Ostatní
Zdravím všechny :-)

Bohužel semi nedávno stala jistá událost.....(ano, jsem taková nešika že jsem na tom vekovním kluzišti uklouzla a mám vykloubený palec)..........a jelikož se tostalo, mám pravou ruku v sádře a musím se přiznat.......moc dobře se s tím nepíše ani na počítači.

Ostatně, třetí díl Jannetina příběhu asi přidám zítra, nebo dneska.......ještě se uvidí.....současně už doknčuji pátý díl.....a řekla bych že se to vyvíjí docela dobře......

To je asi vše co jsem vám chtělo v Infočlánku sdělit...na víc se nezmůžu.....ta ruka je fakt těžká =D

Vaše LB =)

Téma týdne 2-Dnešní svět

3. února 2014 v 15:37 | Lady Blue
Jak nádherné téma =) Úplně se mi hodí k nedávné události, která přesně poukazuje na to, jak je dnešní svět zkažený.

Pokud jste si toho nevšimli, ráda vám o tom povyprávím. Mnohým z vás se to už na blozích také stalo.

Včera okolo deváte nebo desáté hodiny v noci mi na blog napsala komentář jistá osoba vystupujíci pod jménem "yuripovidky". A nebyl to zrovna moc hezký komentář. Sotva jsem s blogem začala a hned tu mám kritiku.

Toto mi ta milá osůbka napsala u dvou článků (kdybych si toho poprvé nevšimla =D)

Fůj, nejhorší blog na světě!!!
P.S.: Píšu líp!!!
P.P.S.: Otřesný dess!!!

Pokud se chcete přesvědčit, stačí rozkliknout TENTO nebo TENTO článek a přečíst komentář číslo 1.

Rozhodla jsem se schválně podívat na její blog, jak je na tom ona. No a příjemě jsem se zasmála. Přes stránku blogu, která je křiklavě žlutá je velkým tučně černým písmem napsáno "NEJLEPŠÍ BLOG NA SVĚTĚ!!!".

Jeí články jsem ani nečetla, protože jsem měla pochybnosti, jestli si ona vůbec přečetla ten můj.


Řekla jsem si, ach jo, další "hejtr" moderní doby a komentář ignorovala. A vy byste měli taky, protože pokud budete brát komentáře a palce dolů vážně, s vaší tvorbou to půjde z kopce.

Proto vám radím!! Ignorujte tyto bláznivé hejtery, kteří si jen snaží podivuhodným způsobem nějak zvýšit sebevědomí, nebo v mém případě návštěvnost blogu a dál si tvořte a dělejte to co vás baví.


Tímto bych chtěla upozornit, jak je ten dnešní svět zkažený a plný debilů =)

Téma týdne 1-Zima

2. února 2014 v 21:49 | Lady Blue |  Témata týdne
Zima? To jako fakt?

Já osobně bych tohle jako zimu nebrala.

PRO SROVNÁNÍ-POŘÁDNÁ ZIMA
Normálně na sv. Martina napadne sníh. Sněží, sněží....no prostě ta bílá paráda padá až do Vánoc a potom? Sněhu je až nad kotníky a tak se lyžuje, lyžuje, snowboarduje,lyžuje,bobuje, bruslí,lyžuje a zase snowboarduje až do haleluja. No a potom to všechno sleze a všichni jsou rádi že už je zase jaro a konečně nebudeme muset chodit do školy a do práce nabalení jak nějací maskoti od Michelinu.

NAŠE ČESKÁ ZIMA
Na sv. Martina máme místo sněhu bláto. Na Vánoce jak by smet a po nich ještě tak týden a víc taky. Potom občas někde něco spadne, ale že by toho bylo zrovna hodně, tak to ne. Někdy se na tom ani bobovat nedá. Sezdovky se zasněžují uměle, tím pádem si na tom maximálně můžeme rozbít hubu.

A tak tedy celou naši zimu prosedíme na počítačích a nebo v kině či někde v hospodě. A ani nám to nevadí, protože venku nám to nedělá dobře o moc víc.

Přijde někdy NORMÁLNÍ ZIMA a nebo do konce našich krátkých životů budeme muset čumět z okna na tu.....s prominutím sračku!

Omluvte mě za vulgarismy v tomto článku, nemohla jsem si pomoct a navíc jsem se koukala na Peťana Games a asi jsem se nakazila =D

Ale nemám snad aspoň z poloviny pravdu?

Napište do komentářů ať to vím =)

A tady máte obrázek nádherné české zimy =)

Jannetin Příběh 2.díl Zpátky do školy

2. února 2014 v 21:27 | Lady Blue |  Románky
Další díl Jannetina příběhu. Předchozí díl (1.díl) si můžete přečíst ZDE

JANNET'S STORY

Zpátky do školy
Bylo pondělí. Jannet nemohla dospat. Těšila se opět do své staré školy. Vstávala už v půl šesté. Nasnídala se a vydala se na cestu.

Před školou uviděla Eleanor a kolem ní skupinu holek. Na všechny si vzpomínala. Blonďatá Lucy,šíleně chytrá Katy,tlustá Merry a...tuhle holku nepoznávala. Měla krátké zrzavé vlasy a baculatý obličej.

To už si ale Jann všimla Eleanor. "Ahoj Jannet" k Jann se shlukli i všechny ostatní holky až na tu zrzku. "Ahoj Jann. Ty jsi se vrátila. Vypadáš úžasně a jak to jde?" a všelijaké ty řečičky. Jann se usmála a odtáhla Eleanor o kousek dál.

"Hele. Kdo je ta zrzka támhle?" Eleanor se koukla na zrzku a řekla "To je Britney. Holka co k nám dnes dorazila poprvé. Je taková zamlklá."

1. hodina proběhla v klidu. Nová Britney se ani jednou nepřihlásila. Jen si kreslila. Jann jí viděla trochu přes rameno. Psala tam jména. Jména Jannetiných kamarádek. Zajímavé bylo že tam byla napsaná i Kiki a Mimi. I Eleanor a její kamarádka už ze školky. Sarah. Jann jen koukala a nemohla vůbec uvěřit tomu co právě viděla.

"Jannet Tominsová. Odpovězte na otázku!!" zahřímala jejich učitelka fyziky paní Khilová,které žáci dali přezdívku Khilovka. Jannet prudce zavrtěla hlavou "ee.....eee. Co prosím?...já.." vykoktala ze sebe,
"Vidím že nedáváte pozor! Co jste dělala v té vaší jiné škole? Ráda bych viděla vaše vysvědčení a známky z fyziky. " řekla naštvaně Khilovka a psala na tabuli zase nějaké vzorečky.
O přestávce chtěla Jann vše říct Eleanor,ale u ní byla ta prokletá Britney. Něco si povídali a Eleanor se šíleně smála.

"Slečno Tominsová,je to s vámi špatné. Z celé hodiny jste si neodnesla nic a to jste bývala jedničkářka. Ztrácíte své staré kamarádky a blízké. Ještě ke všemu teď žijete sama. Měla byste s tím něco udělat. Jinak to asi ponese velké následky" řekla Khilovka a zadívala se směrem na Eleanor a Britney. Jann si ani nevšimla že vedle ní stojí a hrkla sebou. Blbé bylo to že vše co řekla Khilovka sedělo. Takhle to nesmí být. Musí s tím něco udělat. Nadechla se a vykročila směrem k El a Britney.

"Ahoj Britney." usmála se na ni a podívala se na El. "Eleanor mohla bys prosím tě na slovíčko?" Britney ani trochu nezměnila výraz,ale koukala se na Jannet jako na nějakého mimozemšťana. "Ale jistě. Omluvila bys mě Brit?" Britney nasadila opět úsměv a odpověděla: "Ale jistě Eleanor. Jsi má kamarádka. A vidím že nejen moje." Tu poslední větu řekla jen polohlasem,ale i tak to Jann slyšela a zašklebila se na ni. "Poslyš Eleanor. Ta Britney je nějaká divná. Koukla jsem se jí v hodině přes rameno a psala si tam jména mých nejlepších kamarádek. Tebe,Sarah,Mimi a Kiki. A ty určitě nemohla znát. Je to nějaký divný nemyslíš?" Eleanor se na Jann zadívala jak..přesně jak Britney.
"Jsi v pořádku? "zeptala se ji El.
Jenn to nechápala. Eleanor jí vždycky podržela i při těch nejšílenější nápadech. A teď jí řekne "Jsi v pořádku"? No to je trochu divný. "Eleanor. Já to opravdu viděla. Je nějaká divná,vůbec se mi nelíbí."

Eleanor se na Jann podívala velmi znechuceným pohledem který Jann ještě u ní nikdy neviděla.A to už viděli jak jejich spolužák Martezo spadl do karamelu a ještě se pozvracel.

"Konečně najdu holku co je ochotná se mnou chodit do spolku pro ochranu zvířat a ty hned řekneš že ti na ní něco nesedí? Že je divná a takový věci? Promiň Jann,ale od té doby co jsi se sem vrátila jsi se opravdu změnila. Byla jsi lepší kamarádka" řekla Eleanor a odešla.

Jann byla v nesnázích. Když dorazila domů,dala se do pláče. Proč zrovna já. Umřela mi matka,otec je v Itálii a moje nejlepší kámoška mě nenávidí. A ještě k tomu ta pitomá Britney! V tu chvíli někdo zazvonil. Jann šla otevřít.Stála tam Britney.

"Co...co tu děláš?" zeptala se Jann a utřela si ubrečené oči.
"Přišla jsem dělat svoji práci. To co mi jde nejlépe." Jann se nechápavě podívala "Urovnávat špatnosti a obracet svět k lepšímu." upřesnila Brit "Můžu dál?"
"Jo jasně." řekla stále nechápající Jannet.
Obě dvě se usadili na gauči. Jann přinesla horkou kávu a oříšky "Tak jak to myslíš urovnávat špatnosti a obracet svět k lepšímu? Nechápu to."
Brtiney položila šálek kávy na stůl.
"Víš. I já jsem přišla o matku. I o otce. Žila jsem do svých 14 v dětské vesničce. Měla jsem tam i svoji nejlepší kamarádku.Bonnie. Byly jsme obě skvělá dvojka,a když jsme byli spolu,zapomínala jsem na smutek,který jsem v sobě měla.
Jednoho dne do dětské vesničky přišla nová holka. Caroline. (čti Kerolajn).
Její otec zavraždil její matku a Caroline potom zavraždila jeho. Ze vzteku. Přesto jí poslali do dětské vesničky za námi. Bylo jí tehdy kolem 7 let. Bonnie si prostě a jednoduše naklonila na svoji stranu.
Už jsem s ní netrávila moc času a vzpomněla jsem si i na den kdy mí rodiče zemřeli. Byla jsem u toho. Ten chlap je prostě zastřelil.
Byla jsem smutná a naštvaná na Caroline. A teď jsem si uvědomila,že ty vlastně prožíváš úplně to stejné. Já jsem jako ta Caroline a ty jsi jako já v mém dětství. Proto jsem za tebou přišla se ti omluvit. Měli bychom být kamarádky všechny tři dohromady."
Jann byla naprosto uchvácená čím vším si Brit prošla. A teď nabízí mír.

"Já...musím se omluvit Brit. Jsou to sice už dva roky ale pořád to bolí. A jediný koho mám jsou mí přátelé. A kdybys byla mojí kamarádkou i ty,byla bych moc ráda. Ale musím si ujasnit ještě jednu věc. Od kdy znáš jména Mimi,Kiki,Sarah a další?"
Britney neskutečně zčervenala....
."Já....já už budu muset jít.." řekla a už už byla u dvěří.
"Počkej Britney! Tohle mi musíš vysvětlit a pak budeme ty nejlepší kamarádky. Ano?"
zadržela ji Jann.
"Tak dobře,ale slib že to bude jen mezi námi třemi. Eleanor ž to také ví. Slíbila že ti to neřekne,a tak to tedy udělám já."


Tak jak se vám líbil druhý díl?
Těšíte se na další?
Jak to je asi s Britney?........
............napište do komentářů